Ukážkový projekt na stiahnutie

Často sme sa od Vás stretávali s požiadavkou na ukážky našej práce. Rozhodli sme sa jeden menší projekt ponúknuť na stiahnutie. Je k dispozícií mnoho možností výstupov. Pokojne si ich v kľude domova preskúmajte a rozhodnite sa, ktorý výstup Vám pomôže najlepšie.

2D výstupy zamerania

2D výstupy zamerania ponúkame v dvoch variantoch. Klasický 2D vektorový výstup a rastrový.

Vektorový výstup

Štandardne Vám vyhotovíme výstup vo formáte DWG a PDF ale vieme si dohodnúť aj iný formát. Bežne vypracujeme k stavbe na každé podlažie pôdorys, niekoľko charakteristických rezov a všetky fasády.

Stiahnuť DWG a PDF výstupy (1MB)

Rastrový výstup

Druhou možnoťou je lacnejší výstup vo forme rastrového obrázka. Obrázok je vložený do DWG a je v mierke a v súradniciach. V prípade rezov / pohľadov v správnej výške.

Ukážka rastrového výstupu

Stiahnuť DWG výstup s vloženým rastrom (30MB)

3D výstupy zamerania

Mračno bodov

Základný výstup zo zamerania je mračno bodov. Viete ho požiť ak modelujete BIM model v programe Revit alebo ArchiCAD. Mračno bodov je zhluk bodov v priestore. Každý ma súradnice a spolu vytvárajú “bodový” 3D model

Ukážka mračna bodov

Sketchup

Vieme, že veľa z Vás používa pre svoju prácu Sketchup preto ponúkame 3D model vo formáte pre tento program. Modelujeme priamo v prostredí Sketchupu v ktorom máme pripojené mračno bodov. To nám umožňuje zachytiť skutkový stav veľmi presne a podrobne.

Stiahnuť Sketchup (verzia 2020, 2019 a 2018) (1MB)

Iné výstupy

WS2GO

Táto skratka znamená Web Share To Go. Je to virtuálna prehliadka po objekte. Môžete si zapnúť pohľad zo skenera a uvidíte všetko čo sme zachytili. Nieje to len klasická prehliadka ale je možné v nej merať vzdialenosti, prípadne výmery.

Ukážka WS2GO

Stiahnuť WS2GO (virtuálna prehliadka) (1GB)

Ak riešite situáciu kde by Vám kvalitné zameranie pomohlo, tak nám napíšte